50. revija dječjeg filma

Na 50. reviju hrvatskoga filmskog i videostvaralaštva djece koja je ove godine u Zadru, prijavljeno je 194 filma, a u program je uvršteno 96. Selekcijska komisija procijenila je naša tri prijavljena filma: Ne ustajem na lijevu, Volim film i Zapis sa snimanja vrlo uspješnima i vrijednima, što je ZAG-ov veliki uspjeh! U Zadru će nas od 4. do 7. listopada predstavljati Ana- Marija Filić, Antonija Maričić i Ana Tomkić s voditeljicama Melitom Horvatek Forjan i Natašom Jakob.