60. Ti ćeš meni reć’

60. Ti ćeš meni reć’ – ovaj eksperimentalni film upoznaje nas s tipičnim situacijama na školskom odmoru – naguravanja, svađanja i vrijeđanja. U filmu govore učenici koji su trpjeli nasilje i nasilnici. Na snimanju i realizaciji filma sudjelovali su učenici 5. razreda.

Sudjelovanje na 55. reviji hrvatskog filmskog stvaralaštva djece u Sisku (28. rujna – 1. listopada 2017.).

Sudjelovanje na 9. Unicefovom Festivalu o pravima djece. Projekcija u multipleks Cinestar kinima diljem Hrvatske (10. listopada 2017. u 12 sati, Cinestar Novi Zagreb)