Crtić u vrtić 4

17. 04. počeo je 4. serijal projekta Crtić u vrtić. Prva projekcija je održana u Dječjem vrtiću Tratinčica u Dugavama, a u okviru obilježavanja Dana vrtića. Ostale projekcije održat će se u velikoj, novoj dvorani Međunarodnog centra za usluge u kulturi koji, uz HFS, podržavaju ovaj projekt već 4. godine. Cilj projekta je uvođenje medijske kulture u vrtićke programe, a dosadašnja iskustva pokazuju opravdanost projekta. Moderatorice projekcija su Ana Brčić Bauer, Melita Horvatek Forjan i Nataša Jakob.