Izložba fotografija Gle!

U petak 13. 04. 2012. u čitaonici Knjižnice Dubrava otvorena je izložba fotografija Medijske grupe OŠ Marije Jurić Zagorke pod jednostavnim nazivom Gle! Motivi fotografija su detalji snijega, leda i inja te proljetnice. Takvim odabirom motiva autori fotografija, učenici 6. i 8. razreda, vježbali su planiranje i kadriranje u fotografiji, ali i pokazali da današnja djeca koju često nazivaju nestrpljivom i otuđenom od prirode, itekako znaju gledati.

Izložba Gle! bit će otvorena do kraja travnja.