Suradnja udruge IDEM i udruge ZAG

Prigodom predstavljanja novog broja časopisa S VAMA Hrvatske udruge za stručnu pomoć djeci s posebnim potrebama IDEM 4.03.2010. u 13.00 h bit će prikazana u kinu Tuškanac i 2 višestruko nagrađivana kratka dokumentarna filma Udruge ZAG, Sretno dijete i Luka, koja govore o školovanju učenika s posebnim potrebama Filipa i Luke u OŠ Marije Jurić Zagorke. Na taj se način projekt ZG lumeni – djeca s posebnim potrebama, u koji su se uključile ove dvije udruge, nastavlja i dalje.