ZAG NA 4. DANIMA JANJEVAČKE RIJEČI

U OŠ Marije Jurić Zagorke od 19. do 21. travnja održani su 4. dani janjevačke riječi.
Učenici iz Janjeva, Kistanja i Zagreba predstavili su se s literarnim, dramsko-scenskim, plesno-pjevnim i filmskim i fotografskim stvaralaštvom.
ZAG je sudjelovao s fotografskom izložbom portreta Djeca – budućnost Janjeva i premijerno je prikazan dokumentarni film Janjevo moje koji povezuje tri generacije žena rođenih u Janjevu.
Sedmašice – Lorena, Lukrecija, Paula i osmašice – Ana, Ana-Marija, Antonija i Lara uspješno su predstavljale ZAG na 4. danima janjevačke riječi.