Zagova filmska jesen

Najljepše je gdje je srce – dokumentarni film o Tatjani, Emily i Aneu i njihovim roditeljima kojima hrvatski nije materinji jezik. Film nas upoznaje sa specijalitetima i običajima Indonezije, Poljske, Ukrajine i Rusije.

Sudjelovanje na Smotri školskoga filma u Sinju (21. – 23. rujna 2017.).

Sudjelovanje na DUFF-u (Međunarodnom festivalu djece i mladih Mediterana) u Dubrovniku (19. – 22. listopada 2017.).

Ništa bez Jagice – reportaža snimljena na kolinju kod bake Jagice sa zanimljivim eksperimentalnim kadrovima i ljubavnom pričom.

Sudjelovanje na 55. reviji hrvatskog filmskog stvaralaštva djece u Sisku

(28. rujna – 1. listopada 2017.).

Sudjelovanje na 10. Malom dokuartu u Bjelovaru (6. listopada 2017. u 12 h)

Ti ćeš meni reć’ – ovaj eksperimentalni film upoznaje nas s tipičnim situacijama na školskom odmoru – naguravanja, svađanja i vrijeđanja. U filmu govore učenici koji su trpjeli nasilje i nasilnici. Na snimanju i realizaciji filma sudjelovali su učenici 5. razreda.

Sudjelovanje na 55. reviji hrvatskog filmskog stvaralaštva djece u Sisku

(28. rujna – 1. listopada 2017.).

Sudjelovanje na 9. Unicefovom Festivalu o pravima djece. Projekcija u multipleks Cinestar kinima diljem Hrvatske

(10. listopada 2017. u 12 sati, Cinestar Novi Zagreb)

Kadica na kraju krada – dokumentarni film snimljen povodom 35. obljetnice Plivačkog kluba „Dubrava“ s divnim podvodnim snimkama s treninga i natjecanja mladih plivača prvaka Hrvatske i Europe.

Sudjelovanje na Danu škole OŠ Marije Jurić Zagorke, 2. ožujka 2017.

Devojčice turumčice – dokumentarni film o zaboravljenim dječjim janjevačkim igrama, običajima, pjesmama i plesovima.

Sudjelovanje na 8. Danima janjevačke riječi u Kistanju 21. – 23. travnja 2017.

U sigurnom zagrljaju – jednominutni igrani film o HAK-ovom Pravilu 6.

Sudjelovanje na HAK-ovom natječaju – Pravilo 6, travanj 2017.