Dječji filmski kamp

0

Od 1. do 5. srpnja u Poreču je održan 6. susret dječjeg filmskog i videostvaralaštva u funkciji javnog zdravstva i 3. filmski kamp u organizaciji Mreže zdravih gradova, Istarske županije i društva Naša djeca Poreč. Zag su predstavljale Ana- Marija Filić i Ana Tomkić koje su, u radionici igranoga filma, sudjelovale u snimanju mladenačkog uratka s elementima mjuzikla Za dobra stara vremena. Na susretu dječjeg filmskog i videostvaralaštva u funkciji javnog zdravstva prikazan je i naš film Škola na kotačima.

 

 

Udruga Zaigrani Aktivni Gromoglasni – ZAG djeluje na području Grada Zagreba od 2007. godine, a osnovni je sadržaj djelatnosti Udruge organiziranje edukativnih medijskih radionica, seminara i susreta za djecu s posebnim potrebama i darovitu djecu te njihove roditelje.