81. Lukas i super junaci, dokumentarni film, 8 min, 2021.

0

Protretni dokumentarac o Lukasu, učeniku 6. razreda, koji se animacijom bavi već šest godina i napravio je nekoliko značajnih animiranih filmova u Školi animiranog filma Dubrava. Pobijedio je i na natječaju Moja slikovnica sa slikovnicom o profesorima superjunacima.

2 nagrada stručnog povjerenstva (Maja Flego, Aldo Tardozzi i Petra Zlonoga) na 59. Revija hrvatskog filmskog stvaralaštva djece u organizaciji HFS-a, Varaždin, 30. rujna – 3. listopada 2021.

Sudjelovanje na 10. Festivalu djece Mediterana, među 6 nominiranih u kategoriji dokumentarnog filma do 15 g., DUFF, Dubrovnik,  14. – 17. listopada 2021.

Sudjelovanje na 9. Smotra školskog filma, među 10 najboljih filmova po izboru stručnog povjerenstva (I. Ivančić Medved, J. Ljubić-Bijelić, S. Tribuson, N. Hitrec, S. Zečević, I. Filakovity, S. Kolbas), Zagreb, AZOO i HFS, Kino Tuškanac, 26. – 28. listopada 2021.

Sudjelovanje na 13. Unicefovom festivalu o pravima djece, online listopad – studeni 2021., selektorica M. Flego, Ured pravobraniteljice za djecu.