Lunić

Sredinom listopada filmski dio ZAG-a snimio je materijal za najnoviji film. Kako se tek spremamo za montažu, morat ćete pričekati projekciju. Otkrit ćemo samo da su glavni protagonisti naši novi učenici Rosana, Gloria, Moreno i David koji žive i putuju s lunićem. I radijska ekipa je bila vrijedna. Snimili su radijsku repotažu o tome kamo izlaze mladi. Vjerujemo da će vas zanimati kako i gdje provode subotnje večeri, te što od toga znaju njihovi roditelji. S uzbuđenjem čekamo oba uratka ZAG-a!