na 49. reviji hrvatskog filmskog i videostvaralaštva djece

0

U četvrtak 29. rujna službeno počinje 49. revija hrvatskog filmskog i videostvaralaštva djece u Varaždinu, a naši filmaši predstavit će se već na prvoj projekciji filmom “Škola na kotačima” .  Na Reviji će biti prikazan i dokumentarac “Ope” o našem profesoru glazbene kulture Josipu Cirimotiću. Kako su oba filma već bila zapažena i nagrađivana na LiDraNu 2011. i Danima janjevačke riječi, vjerujemo da nas i u Varaždinu očekuje uspjeh. Naše predstavnice filmskog dijela ZAG-a bit će Ana-Marija Filić, Anamarija Lulić i Monika Mišir s voditeljicama Melitom Horvatek Forjan i Natašom Jakob. 

Udruga Zaigrani Aktivni Gromoglasni – ZAG djeluje na području Grada Zagreba od 2007. godine, a osnovni je sadržaj djelatnosti Udruge organiziranje edukativnih medijskih radionica, seminara i susreta za djecu s posebnim potrebama i darovitu djecu te njihove roditelje.