Novi filmovi ZAG-a

Pozivamo Vas na Večer Zagorkinih odlikaša 20. svibnja 2010. s početkom u 19.00 h u OŠ Marije Jurić Zagorke, Štefanovečka cesta 67, kada će biti premijerno predstavljeni najnoviji filmovi vrijednih Zagovaca. Pogledajte reportažu Višebojac u Zagorki koji se bavi športskim natjecanjem u našoj školi, dokumentarac Prvakinje koji prati Anu Tomkić, prvakinju ritmičke gimnastike i njezine dvije trenerice i bivše prvakinje, te Srce puno tajni, dokumentarac o Emini Džanić, osmašici i pjesnikinji.