Posao iz snova na Festivalu o pravima djece

0

Posao iz snova / Dream Job na Festivalu o pravima djece u svim CineStar Multiplexi u Hrvatskoj 6. 10. 2015. točno u podne.

Više u programskoj knjižici http://media.wix.com/…/89d7f9…

Autorice: Ora Kovač, Paula Kovač, Katarina Čičić, Josipa Krčelić, Tena Strčić, Stella Lukač, Matea Jokić, Anesa Brkić, Lucija Grabić, Lucija Lapov-Ugrina

Sinopsis: Film govori o 6 pomoćnika u nastavi, o asistentima, njihovim hobijima i načinu na koji u OŠ Marije Jurić Zagorke pomažu djeci s posebnim potrebama, koja se školuju po individualiziranom pristupu u redovnoj nastavi.

Udruga Zaigrani Aktivni Gromoglasni – ZAG djeluje na području Grada Zagreba od 2007. godine, a osnovni je sadržaj djelatnosti Udruge organiziranje edukativnih medijskih radionica, seminara i susreta za djecu s posebnim potrebama i darovitu djecu te njihove roditelje.