ZAG na državnom Lidranu u Šibeniku

Od 4. do 6. travnja ZAG-ove novinarke Josipa Gabud, Iva Križan i Mirjana Vrankić sa svojim mentoricama Anom Brčić Bauer i Melitom Horvatek Forjan sudjelovale su na državnom Lidranu u Šibeniku.

Josipa je predstavila svoj novinarski projekt – Nema greške – Greška (je) u našim zvijezdama (kritički osvrt na knjigu i istoimeni film), a radijske novinarke Iva i Mirjana radijsku reportažu o dječaku koji boluje od Tourettovog sindroma.

ZAG-ova radijska reportaža Super Fran dobila je veliki pljesak na svečenom zatvaranju Lidrana u prepunoj Kongresnoj dvorani Hotela Ivan u Solarisu.