ZAG na Novigradskom proljeću

Voditeljice ZAG-a, Melita Horvatek Forjan i Nataša Jakob, vodile su Filmsku radionicu u 36. Školi stvaralaštva na XXII. Novigradskom proljeću(7.-13. 05. 2011.). Radionicu je pohađalo 15 darovitih učenika (među njima i tri zagovke: Franka Hunjet, Monika Mišir i Ana-Marija Filić) i dvije hospitantice Đurđica Ležaić i Željka Posavec-Malok. U Radionici je snimljen igrani film VATRENI VREMEPOV (pogledaj u filmografiji) jer je tema ovogodišnjega Proljeća bila VATRA.
Posjeti – www.novigrad.skroz.in