Nagrađeni na natječaju Oboji svijet bojama tolerancije

0

Na na natječaju Oboji svijet bojama tolerancije Foruma za slobodu odgoja nagrađeni su ZAG-ov film LJEPOTA JE U RAZLIČITOSTI  i radijska emisija SUPER FRAN

Dodjela nagrada održat će se 16. 11. u Muzeju za umjetnost i obrt povodom Međunarodnog dana tolerancije
Dokumentarni film i radijska reportaža nastali su kao rezultat projekta LJEPOTA JE U RAZLIČITOSTI koji je održan tijekom šk. god. 2015./2016. za djecu i mlade u OŠ Marije Jurić Zagorke pod mentorstvom Ane Brčić Bauer, prof.; Melite Horvatek Forjan, prof. i Nataše Jakob, prof.

Udruga Zaigrani Aktivni Gromoglasni – ZAG djeluje na području Grada Zagreba od 2007. godine, a osnovni je sadržaj djelatnosti Udruge organiziranje edukativnih medijskih radionica, seminara i susreta za djecu s posebnim potrebama i darovitu djecu te njihove roditelje.