Zagovci nagrađeni dvjema eTwinning oznakama za kvalitetu

0

Nacionalna služba za ocjenu eTwinning projekata dodijelila je početkom srpnja našim projektima Ptičja pjevanka i Sedam zvonara Goranova stvaralaštva dvije nacionalne oznaku za kvalitetu.
Učenici 7. i 8. razreda, članovi FD ZAG, sudjelovali su u eTwinning projektu Sedam zvonara Goranova stvaralaštva. Rješavali su informacijsko-komunikacijske zadatke i služili su se suvremenim digitalnim alatima – Fakebookom i Instagramom kako bi prikazali život Ivana Gorana Kovačića na društvenim mrežama u korelaciji s nastavom Hrvatskoga jezika. Jedan je učenik izradio kratki animirani film o najvažnijim događajima iz Goranova života.
U projektu Ptičja pjevanka zagovci su radili kratke videouratke snimajući ptice u njihovom prirodnom staništu i izrađivali su logo projekta u digitalnom alatu Canva.

Čestitamo zagovcima i njihovim mentoricama Meliti Horvatek Forjan, prof. i Nataši Jakob, prof. na zasluženim nagradama!

Nac. ozn. Sedam -učenici

Nac. oznaka – Ptičja pjevanka!